6. Hlinecký dětský bál

6. Hlinecký dětský bál
 
V neděli 13. března 2022 se v odpoledních hodinách a za krásného jarního počasí uskutečnil v hlineckém Multifunkčním centru, za podpory Pardubického kraje, již 6. Hlinecký dětský bál. Pořadatelem této největší akce pro děti na Hlinecku bylo Středisko volného času Pohoda a Pohoda Cool a Pohybové studio Sluníčko.
Prostory centra praskaly ve švech pod náporem cca 800 návštěvníků, pro které byl připraven bohatý kulturní i doprovodný program. V hlavním sále probíhala Velká sluníčková show pod vedením Míši Sodomkové, kterou v polovině programu vystřídal úžasný klaun Bublíno se svou Bubble parádou. Nechyběla volba krále a královny bálu, soutěže ve zpěvu, tanci, na koloběžkách a s kruhy, v jednu chvíli se na parketě pohybovalo neskutečných 400 dětí. 
V kinosále bylo pro děti připraveno velké překvapení v podobě našeho skákacího hradu s názvem Pohoďáček a musíme konstatovat, že po celou dobu bálu byl neustále plně obsazen.
Ve foye na děti čekalo několik dílniček, malovalo se, tvořilo a soutěžilo. V obležení byl také stánek s dočasným stříkaným tetováním.
K občerstvení si bylo možné dát mnoho dobrůtek, fantastické míchané nápoje, domácí zákusky ke kávě a kdo dostal hlad dal si oblíbený párek v rohlíku.
Dovolujeme si touto cestou  poděkovat všem kdo se na této povedené akci, která se konala po více jak dvouleté pauze, podíleli a to jako pořadatelé, sponzoři či účinkující. 
Už se těšíme na příští rok....
 

 

Kontaktujte nás