Aktuality

Týdenní "koňský" příměstský tábor SVČ - srpen 2019

Dovolujeme si nabídnout letní příměstský tábor na koních pro děti ve věku - 2. stupeň ZŠ, který bude probíhat ve dnech 5 - 9. 8. 2019 a to na ranči U Pokyho v Oldřeticích, přihlášky v sekci Průběžné dokumenty  - doprava tam i zpět je zajištěna v rámci projektu.
Celý článek

Plán aktivit a táborů na léto 2019

ahoj Pohoďáci, dovolujeme si Vám s předstihem představit plán letních táborů SVČ Pohoda a Pohoda Cool.  Program a financování budou průběžně doplňovány. Moc se těšíme na společně prožité táborové aktivity.
Celý článek

1. VÍKENDOVÝ POBYT - ORLICKÉ HORY 2019

Pomalu, ač to tak někdy nevypadá, se blíží jaro a my tu pro vás máme první víkendovku z projektu " ROK 100x JINAK ". První putování nás zavede do malebného místa v Orlických horách do penzionu Na Návrší. Máme pouze 15 míst, tak kdo bude první v SVČ pro přihlášku??
Celý článek

POHODOVÉ PLAVÁNÍ

Kdo má chuť a náladu si s námi jít zaplavat?? Máme tu prima akcičku a to POHODOVÉ PLAVÁNÍ, dne 28,3,2019 odpoledne. Kdo není línej a půjde s námi rozhýbat své tělo??
Celý článek

5. Hlinecký dětský bál

Zdravím všechny Pohoďáky, Pohoďačky, maminky, tatínky, babičky a všechny ostatní lidičky. Největší kulturní akce pro děti je opět tu. Dovolujeme si Vás pozvat na 5. Hlinecký dětský bál, který se uskuteční v neděli 17. března 2019 od 14.30 hod. v Multifunkčním centru v Hlinsku a vy se můžete těšit...
Celý článek

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Jarního příměstského tábora /4. - 8. 2. 2019/ se zúčastnilo celkem 18 dětí. Celý týden nás čekala spousta sportovních aktivit, výletů, her a soutěží.  První den tábora byl zahájen několika seznamovacími hrami a také batikou táborových triček. Odpoledne jsme vyrazili na bowling. V úterý nás...
Celý článek

Pololetní profilový pořad Pohybového studia Sluníčko

Sluníčko bylo skvělé, od nejmenších po nejstarší... Prostě ÚŽAS!!!! Mooooooooc díky všem za výdrž, pomoc, nasazení, nadšení, vstřícnost i pochopení... Bylo to vážně SKVĚLÉ!!!  Úspěch veliký, stále mi chodí mnoho zpráviček díků i uznání - moooc si toho vážím!!!!  
Celý článek

Kontaktujte nás