O nás

Středisko volného času POHODA a POHODA COOL vzniklo v roce 2013 a to jako první soukromé školské volnočasové zařízení pro děti a mládež v Pardubickém kraji. Jeho zřizovatelem je MÉDEA - z. s. Hlinsko. Jeho posláním a ideou je naplňování volného času dětí a mládeže ve věku 7 - 26 let. Zařízení je rozděleno na dvě, na sobě nezávislé části:

 

část POHODA

Volnočasové zařízení pro děti a školní mládež ve věku 7 - 15 let. Návštěvníci si zde mohou vybrat ze dvou možných alternativ  - řízené placené zájmové útvary, nebo volnočasový klub, kam mají vstup zcela zdarma. V rámci zájmových útvarů nabízíme kurzy vaření, výtvarné činnosti, pohybové činnosti a také několik druhů školního doučování / matematika, český jazyk, informatika apod./ Celá nabídka je uvedena v sekci zájmové útvary.
Ve volnočasovém klubu, kam mohou děti přijit zcela zdarma, mají možnost aktivně trávit svůj volný čas, je zde velké množství herních prvků, multimediální techniky, počítačová učebna a na zahradě 10 jamkový minigolf.
otevřeno je Po, Út, Čt  od  14.00 - 19.00 hod. - volnočasový klub /  St, Pá - zájmové útvary SVČ

část POHODA COOL

Volnočasové zařízení pro mládež ve věku 15 - 26 let nabízí návštěvníkům akternativní využití volného času v příjemném prostředí klubu, kam je vstup zdarma a kde se mohou setkávat, sledovat sportovní přenosy, účastnit se filmových večerů, využít spousty herních prvků / kulečník, stolní tenis, fotbálek, air hockey, X- BOX, internetovou kavárnu /, nebo mohou jen přijít posedět a dát si kávu, nealkoholický drink apod.
otevřeno je: dle připravených akcí a aktivit
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás