1. Hlinecký dětský bál

1. Hlinecký dětský bál

V sobotu 7. 3. 2015 v odpoledních a večerních hodinách se v prostorách Multifunkčního centra v Hlinsku uskutečnil historicky první hlinecký dětský bál. Pro malé i velké návštěvníky, kterých se zde sešlo okolo 250, připravilo pořádající Středisko volného času POHODA a POHODA COOL velmi bohatý a pestrý program, ve kterém nechybělo pravé amatérské Pohodové předtančení v podání lektorů ze Střediska, nefalšovaná barmanská show, vystoupení hlineckého kouzelníka Standy Jílka, pěvecká soutěž o Pohodového slavíka či vyhlášení krále a královny plesu a nejkrásnějších masek. O hudební doprovod se poté postarala hudební skupina pro děti XSÍXÁRA Veroniky a Marka Dobrodinských a nestárnoucí šoumen Josef IX Devátý alias DJ KOFOLA.

Velmi bohatá tombola se super výhrami, skvělé míchané drinky v podání studentů Hotelové školy Bohemia Chrudim, nebo dobrůtky z kuchyně od děvčat s České hasičské jednoty úžasně doplňovaly už tak nabitý program.

A kdo nechtěl tančit a bavit se, navštívil kreativní malování na obličej, stánek kosmetiky Oriflamme, nebo dětské dílničky a rozmanité soutěže ve foyer multifukčního centra.

Děti odcházely po deváté hodině večerní unavené, ale spokojené, šťastné a plné dojmů.

Podařil se nám obrovský kus společně odvedené práce, dokázali jsme to nejdůležitější, a to dát dětem krásný zážitek, o kterém si budou moci chvíli povídat a vzpomínat.

Ta rozzářená spousta dětských očí pro nás byla tou největší odměnou.

Už teď se těšíme na příští rok, zase s vámi.

 

Klára Hrabčuková

SVČ POHODA a POHODA COOL

 

Kontaktujte nás