Míčový sedmiboj smíšených dvojic

Akce: Míčový sedmiboj smíšených dvojic

Tato akce se plánovala už přibližně 2 měsíce dopředu. Vymýšlelo se sestavení sportů, které nakonec bylo florbalové nájezdy, futsalové penalty, házenkářské penalty, basketbal hra 2 na 2 nebo hody na koš, volejbal, ping pong čtyřhra a rak. Rak byl náš výmysl, kde jeden z dvojice držel na břichu míč a měl se pohybovat dozadu jako rak na rukou, druhý ho držel za nohy. Ve všech disciplínách kromě raka se soutěžilo na body. Celý systém byl opravný pavouk. Každý tým mohl jednou prohrát v každé disciplíně a ještě nevypadl. Měli jsme zapisovatelku, která říkala týmům, kam který má jít a co má hrát. Vítězný tým šel vždy nahlásit vítězství pro další postup v pavoukovi. Každý tým se skládal z ženy a muže. Nakonec bylo 15 soutěžních týmů. Od každého týmu bylo vybráno startovné ve výši 300,- Kč. Všechno vybavení na sporty bylo zajištěno. Bohaté občerstvení bylo umístěno na chodbě, kde si každý mohl zakoupit jídlo i pití. Každý tým dostal na konci diplom s jeho konečným pořadím. Vítězové každé disciplíny ještě dostali diplom za první místo. První tři místa byla odměněna diplomy a poháry s taškou se symbolickými cenami od města Hlinska. Celá akce probíhala od 8:00 do 18:00.