Archiv článků

Příměstský tábor SVČ - srpen 2023_2

SVČ Pohoda a Pohoda Cool pořádá, v termínu 28. 8. - 1. 9. 2023, Letní příměstský tábor a to v Hlinsku. Přihlášky je možné stáhnout již dnes na tomto webu, v sekci Průběžné dokumenty a přihlášky. Kapacita tábora je 25 dětí.  
Celý článek

Příměstský tábor na koních - srpen 2023 - PLNĚ OBSAZENO

SVČ Pohoda a Pohoda Cool pořádá, v termínu 7. - 11. 8. 2023, Letní příměstský tábor na koních a to na ranči U Pokyho v Oldřeticích. Přihlášky je možné stáhnout již dnes na tomto webu, v sekci Průběžné dokumenty a přihlášky. Kapacita tábora je 12 dětí.
Celý článek

Příměstský tábor SVČ - srpen 2023_1

SVČ Pohoda a Pohoda Cool pořádá, v termínu 7. - 11. 8. 2023, Letní příměstský tábor a to v Hlinsku. Přihlášky je možné stáhnout již dnes na tomto webu, v sekci Průběžné dokumenty a přihlášky. Kapacita tábora je 25 dětí.  
Celý článek

Zahradní slavnost

Pohoďáci, Sluníčka, rodiče, babičky a dědečkové - zveme vás na Zahradní slavnost, která zakončí školní rok 2022/2023. Těšit se můžete na hry a soutěže, skákací hrad, točené limo, cukrovou vatu a opékání buřtíků. Takže 16.6.2023 od 16 hodin na zahradě SVČ - těšíme se na Vás.
Celý článek

Pyžamová párty ve Sluníčku

Další z oblíbených akcí, s přespáním. Tentokráte jsme se sešli, všichni, v pyžamu. Soutěžilo se, tančilo, noční stezka nechyběla.  Jako "pyžamáci" jsme v tvořivé dílničce vyráběli sovičky na houpačce. Nechyběla diskotéka, domácí kino i oblíbený ohňostroj. Jako vždy si užívali všichni, napříč...
Celý článek

7. HLINECKÝ DĚTSKÝ BÁL

Taaaaak a je "to" za námiiii... Velká akce pro děti ze SVČ i Sluníčka, ale i širokou veřejnost... "HLINECKÝ DĚTSKÝ BÁL 2023" Akci odstartovalo vystoupení Sluníčkových rodičů, aby se jako "Sněhuláci", rozloučili se zimou a pobavili maléi velké diváky... Poté začala...
Celý článek

Kontaktujte nás